Bookcosplay registrace

Fantastická Ostrava - Bookcosplay registrace

Letos přinášíme malou soutěžní novinku pro tvořivé duše a knihomoly zároveň!

Bojíš se mezi všemi těmi cosplayery, ale rád vyrábíš kostýmy pro radost? Máme pro účastníky novinku: letos vyhlašujeme i bookcosplay, tedy cosplay postav z tvých oblíbených knih!

Co musíš splňovat?

Porota vybere první tři místa, v případě malého zájmu jedno. Tvůrce obdrží věcné ceny od sponzorů, knihy mezi nimi určitě nebudou chybět. Ale pozor! Na Fantastické Ostravě budeme mít také několik hostů z řad českých spisovatelů. Vyber si postavu z knihy některého z nich a můžeš obdržet speciální cenu i od samotného autora.

Zatím můžeš vybírat z těchto: Jarmila Mlčousková, Jan Kotouč, Lucie Lukačovičová, Eva Lassler, Petra Slováková, Zuzana Hartmanová, Kristina Hlaváčková, Marie Domská, Jitka Ládrová, Sladovníková Eliška, Vodvářková Tereza, Adéla Jedlitschková, Františka Vrbenská, Vlaďka Sacká, Lukáš Vavrečka, Tereza Janišová a další brzy přibudou!

Máš jedinečnou šanci dělat cosplay na knihu českých autorů a třeba být úplně první, kdo se pustí do neznámých vod. I naši autoři mají zajímavé postavy, které si snadno zamiluješ a zároveň je můžeš ztvárnit dle toho, jak si je představuješ ty. Navíc máš velkou šanci na speciální cenu přímo od autora!

Jak se přihlásit?

Vyplň přihlašovací formulář nejpozději do 31.5.2024.

Kostýmy budou představeny na přehlídce. Každý účastník bude mít cca 10-20 vteřin na předvedení kostýmu a budou následovat krátká interview.

Hodně štěstí!

Registrace na Bookcosplay

Kontaktní formulář

Sponzoři a partneři našeho festivalu