Prodejci

Animeworld.cz

Vše pro fanoušky anime, manga a otaku.

https://www.animeworld.cz/

3D Fun

3D FUN

Jsme eshop pro 3D tiskaře, který se hlavně zaměřuje na spotřební materiál (filamenty, pryskyřice) a nahradní díly. Sami tiskneme takže vše co je v nabídce nám prošlo rukama. Proto je i moto: Od tiskaře pro tiskaře.

Web: https://www.3dfun.cz
Facebook: https://www.facebook.com/3dfun.cz
Instagram: https://www.instagram.com/3dfun.cz
Tiktok: https://www.tiktok.com/@3dfun.cz

Animerch

Animerch

Jsme československý eshop s anime tématikou, pro všechny fanoušky Anime, Mangy a Japonské kultury. Široký výběr zboží ze kterého si vybere každý. Japonské sladkosti, klíčenky, hrnky, mikiny, trička, více než 1000 licencovaných figurek a mnoho dalšího!

Web: https://www.animerch.cz/
Instagram: https://www.instagram.com/animerch.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/animerch.cz

Arkadyn

Arkadyn

Vše pro sběratele kartiček a karetních her. 

https://www.arkadyn.cz/

Dračí Hlídka

Zažij fantasy na vlastní kůži! Staň se drsným válečníkem, tajemným alchymistou nebo mocným kouzelníkem! Začít s tím můžeš právě teď! Pojď a nechej si vyprávět příběhy z minulých věků. Ponoř se do časů, kdy v lesích žili elfové a v horách zněla trpasličí kladiva. Kdy draci i divoká monstra přicházeli bez varováni a vichry magie bičovaly kraj. Nikdo si nemohl být jistý životem. A tehdy poprvé se zrodila Hlídka…

https://www.dracihlidka.cz/

Black Lotus

Black Lotus

Black Lotus je místo, kde se setkávají hráči deskových, karetních her a wargamingu. Zároveň je to obchod ve kterém seženete vše co k hraní potřebujete. 

Black Lotus Black Lotus Black Lotus Black Lotus

Carcosa

Specialista na temnou a bizarní fantastiku i hororovou klasiku.

Web: www.carcosa.cz
Facebook: https://www.facebook.com/carcosa.cz
Instagram: https://www.instagram.com/nakladatelstvi_carcosa/

Carcosa Carcosa Carcosa

Cosplay Emporium

Cosplay Emporium

Cosplay Emporium je internetový obchod s materiálem pro výrobu kostýmů a rekvizit.

Cosplay shop

Cosplay shop

Jsme první český e-shop zaměřený čistě na cosplay. Naše hlavní moto je "vše pro cosplay". Snažíme se udržovat široký sortiment, aby u nás našel to správné úplně každý od začínajícího cosplayera po ostříleného profíka.

Web: https://www.cosplayshop.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/Cosplayshopcz
Instagram: https://www.instagram.com/cosplayshopcz/

Hero Comics

Komiksový obchod s originálními US komiksy - komiksové sešity, komiksové knížky a omnibusy. Vaše místo na komiksy v Brně.

https://herocomics.cz/

Humbook

Humbook je tu pro všechny fanoušky young adult knih a pořadatel největšího young adult festivalu ve střední Evropě.

https://www.humbook.cz/

Knihcentrum

KNIHCENTRUM.CZ je české knihkupectví, ve kterém si vybere celá rodina. Díky KNIHCENTRUM.CZ se může celá rodina scházet nad knihami a vždy má každý člen co číst.

Zakládáme si na extra rychlém doručení zásilek z e-shopu, které zpravidla doručíme do dvou pracovních dnů, a to je možné díky obrovskému skladu se 70 tisíci tituly. Naši zkušení knihkupci vám poradí v prodejnách KNIHCENTRUM.CZ po celé republice. V nich si také můžete zcela ZDARMA vyzvednout objednávky z našeho e-shopu.

V KNIHCENTRUM.CZ věříme, že má smysl číst – víme, jak knihy rozšiřují obzory, pomáhají bourat předsudky a rozvíjí fantazii. A taky že není nic hezčího, než když čte večer maminka nebo tatínek dítěti z knížky pro děti pohádku nebo když se celá rodina při cestě na dovolenou baví poslechem audioknihy.

https://www.knihcentrum.cz/

Komárovo knihkupectví

Jsme výjezdní knihkupectví, které navštěvuje každou akci v České republice zaměřující se na fantasy, sci-fi, anime či knihy celkově.  Krom výše zmíněného lze na našem e-shopu najít i sběratelské figurky, mangu v českém i anglickém jazyce, hororovou literaturu, tematické plakáty, železné skládačky a mnoho dalšího.

https://www.komarovo.cz/

Komikslandia

Máme manga, komiksy a tři tucty souvisejících gadgetů. No, možná čtyři. Zmínil jsem se o tričkách a plakátech?
Ach, jen se zastavte:)))

https://komikslandia.pl/

Kreativní 3D tisk

Nabízíme komplexní služby v oblasti 3D tisku, od modelování po výrobu prototypů, technických dílů, dekorací, suvenýrů, klíčenek, masek a dalších předmětů. Svým zákazníkům poskytujeme poradenství pro realizaci jejich projektů.
Na Fantastické Ostravě budeme nejen vystavovat a předvádět technologii 3D tisku, ale také prodávat naše výrobky.

https://www.kreativni3dtisk.cz
https://www.facebook.com/kreativni3dtisk
https://www.instagram.com/kreativni3dtisk

Laniga

Originální tematická a stylová móda. Zakázková výroba a potisk textilu na míru. Trička na zakázku podle tvého návrhu. Grafické práce a mnoho dalšího.

https://www.lanigaart.cz/

 

Pavlína Čadanová

Prodáváme zboží pro další výrobu:

  • minerální kameny
  • komponenty bižuterní a chirurgickou ocel
  • návlekový materiál
  • hotové náramky
  • tromlované kameny
  • surové kameny
  • jiné druhy korálků

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100063617770288

Pavlína Čadanová Pavlína Čadanová Pavlína Čadanová Pavlína Čadanová

 

Pokémon Den

Pokémon den je pořadatel celodenních akcí pro nadšence do Pokémonů všech věkových kategorií. Na Fantastické Ostravě vytvoří místo, kde můžete bezpečně tradeovat své karty, poměřit síly v karetní hře Pokémon TCG, zahrát si KOLO ŠTĚSTÍ a zasoutěžit o Pokémon produkty.

 

Pokédomes

Přemýšleli jste, jak vypadá domov pokémonů v pokeballu? Ne? My ano! A tak vznikly Pokédomes.


www.instagram.com/pokedomes/

 

Dechi Kazemai

Jsem hobby umělkyně, která se věnuje jak tradiční tak digitální tvorbě. Tvořím především fanarty z různých anime, ale ráda kreslím i něco svého. V tradiční tvorbě ráda mixuji techniky a v poslední době jsem propadla malbě na kočičí masky, které jsou inspirovány různými charaktery z anime, her či knih. Každá z nich má svou duši a záleží na vás, která si vás získá.
Krom toho budete mít možnost si zakoupit krásné kabelky od šikovné tvůrkyně Šití ze šopky.

Instagram: https://www.instagram.com/dechi.kazemai.art/

Dechi Kazemai Dechi Kazemai Dechi Kazemai

Fantasy decore

Fantasy decore

Kdo by řekl, že na začátku byla decoupage... Přibližně před 8 lety si Zdeňka Otipková vyzkoušela ozdobit krabičku ubrouskovou metodou, ale ihned ji napadlo, že je to málo... Dnes tvoří ve stylu Fantasy a Steampunk pod značkou Fantasy decore a na svém výtvarném FB profilu (DEKORACEsFantazii) zveřejňuje fotopostupy ze své práce. „Každý človíček, kterého inspiruji a který má po přečtení mých příspěvků chuť tvořit, mi dělá obrovskou radost“, říká tato všestranná výtvarnice.

FunkoCollector

FunkoCollector

Vaše brána do světa sběratelských pokladů! 🎉 Od ikonických figurek Funko Pop až po exkluzivní trička a tajemné boxy plné překvapení, naše kolekce má pro vás vše, co potřebujete k tomu, abyste svoji sbírku rozšířili o nové poklady. 🌟 Ať už jste fanoušci filmů, her nebo seriálů, naše sortimenty jsou připraveny uspokojit vaše sběratelské touhy.

Web: www.funkocollector.cz
Instagram: https://www.instagram.com/funko_collector.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=61551788969740

Golden Dog

Golden Dog

Golden Dog je nakladatelství českých i zahraničních hororových autorů. Jedním z cílů je podpořit české hororové autory a vydávat je pod jednotnou značkou a spojit je tak v soběstačnou a fungující skupinu a podporovat český horor.

Web: https://goldendog.cz
Facebook: https://www.facebook.com/goldendog.stefko
Instagram: https://www.instagram.com/goldendogbooks/

Medusa

Jsme nezávislé nakladatelství zaměřené na horor, fantastiku a podivno (weird fiction), především takové, které zkoumají sexualitu, včetně jejích temných stránek, a další osobní otázky. Rádi bychom dali hlas obětem a přeživším – než se bájná Medusa stala obávanou stvůrou, byla nevinnou dívkou zneužitou mocnějšími silami. Syrová lyrika, brutální upřímnost a mistrné vypravěčství – to vám chceme nabízet v pečlivě vybraných titulech těch nejlepších světových autorů a autorek.

Divné knihy pro divné lidi.

https://www.knihymedusa.cz/

Gothic panda

Gothic panda

Gothic panda je takové zvláštní stvoření – trochu čarodějnice, trochu víla… trochu temná, trochu roztomilá… Zkrátka podle nálady. A takové také nabízí výrobky ze svých drápatých pacek.
Jedná se o značku spisovatelky Zuzany Hartmanové, která se věnuje psaní fantasy románů. V roce 2022 se vrhla také na drobné rukodělné činnosti a na experimentování s kresbou, což pro ni fungovalo jako určitý druh relaxace. Podarovala spoustu lidí, ale výrobky se jí doma i tak začaly hromadit. Rozhodla se proto zkusit své výrobky nejprve směňovat za jiné – čemuž se nebrání dodnes –, a když se to setkalo s úspěchem, zkusila je také nabídnout za rozumný peníz. 
Nejčastěji u ní najdete věci z křišťálové pryskyřice – povětšinou šperky. Ráda kombinuje různé krajky/sametky a k tomu ručně dodělávané přívěsky, z čehož vznikají chokery. Jak už název napovídá, zaměřuje se primárně na gothic styl, případně na různé fantasy motivy – někdy v kombinaci s něčím více či méně infantilním.

Hookler

Hookler

Internetový obchod Hookler.cz se specializuje na prodej licencovaného herního a filmového merchandise. V současnosti u nás fanoušci her mohou najít merch z 38 herních titulů a fanoušci filmů 14 filmových značek, které v průběhu let stále rozšiřujeme. Mezi naším sortimentem můžete také najít detailní herní a filmové masky, které je možné využít jako součást kostýmu Cosplay.

Chladné zbraně

Chladné zbraně

Repliky z her/filmů, katany, meče, nože, vrhací nože, luky, kuše…
“Rozumná kvalita za naprosto bezkonkurenční cenu!” 

Imago

imago

imago je svět fantazie ve všech významech a podobách. Jsme ostravská firma, která se z rodinné garáže vydala do světa nekonečných možností. Hledáš LARPové doplňky a oblečení, merch, knihy nebo deskovky? To, co miluješ, najdeš u nás. Tady jsi mezi svými! imago...tvoje dobrodružství začíná!

Facebook: https://www.facebook.com/imagocz
Instagram: https://www.instagram.com/@imagocz

Instinkt

INSTINKT je česká firma, vyrábějící produkty pro hráče, které se zaměřují na komplexní zlepšení osobního výkonu a zdraví.

Facebook: https://www.facebook.com/instinkt.gg/
Instagram: https://www.instagram.com/instinkt.gg/

 

Izzumi Art

IzzumiArt - kreslířka a streamerka. Její tvorba obsahuje jak anime a herní fanarty nejrůznějších žánrů, tak i originální obrázky draků. Kromě toho je možné na jejím stánku nalézt klíčenky, nálepky a legendární pandu.

Instagram: https://www.instagram.com/izzumi_art/

IzzumiArt IzzumiArt IzzumiArt

Kalia

🌟 Představujeme skvělou firmu KALIA a její úžasné produkty od značky Tombow! 🌟
🎨 KALIA je synonymem pro kvalitu a inovaci v oblasti kancelářských potřeb a výtvarných materiálů. A co ještě víc inspirujícího než Tombow, ikonická značka, která přináší radost ze psaní, kreslení a designu!
🖌️ Tombow nabízí širokou škálu psacích potřeb, fixek a dalších produktů, které jsou nezbytné pro kreativní projekty. Od precizních tužek a gumiček přes barevné štětečkové fixy je značka Tombow prostě nepřekonatelná!
💼 Proč si nezpestřit každodenní rutinu s kvalitními produkty, které jsou zárukou efektivity a radosti z práce? S KALIA a Tombow to není jen možné, je to skutečnost!
🌟 Podpořte kvalitu, podpořte kreativitu - vyberte si Tombow od KALIA a dejte svým nápadům křídla! ✨

Web: www.kalia.cz
Instagram: https://www.instagram.com/kaliacz_oficialni/
Facebook: https://www.facebook.com/kaliacz

Knihy Veles

Knihy Veles

Jsme sice malé, ale o to nadšenější nakladatelství. Science fiction, fantasy, horor, gamebooky...
Stále máme na paměti, že bez čtenáře nebude kniha nikdy kompletní. A u nás to platí ještě mnohem víc než jinde, protože gamebook je interaktivní příběh, kde TY čtenáři rozhoduješ o tom, co se bude dít dál. 
Tvé vlastní dobrodružství začíná s námi!
Gamebook, knihra, hra pro chytré děti...
Co to vlastně je?
Jedná se o unikátní typ knihy psaný v druhé osobě, v němž se čtenář stává hrdinou příběhu.
Každá stránka případně odstavec jsou číslované. Na konci každého odstavce dostanete na vybranou, kam budete pokračovat. Svým rozhodováním ovlivníte, jestli postava ve svém příběhu uspěje, zemře, nebo se stane něco úplně jiného.

Web: https://knihyveles.cz/
Facebook: https://www.facebook.com/p/Knihy-Veles-100088200364775/

 

lenaart0

Jsem digitální umělkyně na volné noze. Na mém stánku se návštěvníci mohou těšit na printy z her, anime ale i mých vlastních postav. Dále také budu mít k dispozici placky, samolepky a nějaké ty male gatcha hry.

lenaart0 lenaart0 lenaart0

 

Melida

Hand-made realistic ears, fashion small attachments to your outfit, and much more unique accessories, full of Asian style, you can look forward to it!

Intagram: https://www.instagram.com/lusdolls/?igsh=MTEwZGlpNDlvNDVyNA%3D%3D&utm_source=qr

Melida Melida Melida

 

Petr Dudek

Opravdu 100% ruční výroba, žádné šicí stroje, žádné lasery, ani jiné šidítka na zákazníky. 
Pouze poctivá práce. Mnoholeté zkušenosti nejen v práci s kůží, ale i jiné obory, kde je nutná především manuální zručnost, jsou zárukou vysoké kvality.. 
Klasické výrobní postupy a materiály vysoké kvality jsou zárukou 100% spokojenosti. 
Kožené kabelky, tašky, opasky, náramky, obojky, peněženky, klíčenky a ještě mnohem více, podle toho co si vymyslíte…

Web: www.zkuze.cz
Instagram: www.instagram.com/petrdudek_com

Petr Dudek Petr Dudek Petr Dudek

 

Pinku Tako

Our pink octopus is a very hard working company, trying to make every gadget and product that all mainstream popculture and japan’s culture fans are dreaming of. With talented artists, we are doing our best to make your garderobe, rooms and whole surrounding full of beautifull and cool elements from what you love the most.

Instagram: https://www.instagram.com/pinku_tako?igsh=azNndnh1dHU0am1j&utm_source=qr

Pinku Tako Pinku Tako

 

Rikel

V první řadě jsem umělec a dorazím tedy se svými kresbami ve formě printů ale i různých dalších předmětů, jako jsou třeba klíčenky nebo samolepky. Tentokrát bych se ale ráda představila i svou další tvorbu v podobě šperků a jiných drobných ručně vyráběných předmětů s fantasy tématikou.

Instagram: https://www.instagram.com/rikelart/
Fotky: www.uschovna.cz/zasilka/PF452SL3G8G3DS75-D7L

Rikel Rikel Rikel

Svět otaku

Svět otaku

Obchod s fan base tovarom zameraný na fanúšikov anime a mangy s bohatými zásobami bez dlhého čakania na dodanie. Nájdete nás aj na festivaloch japonskej kultúry, kde sa na Vás všetci tešíme.

Web: www.svetotaku.sk

WakuWaku

Ahoj, jmenuji se Aki! 🫰Já a mí člověkové jsme nováčci v tomto úžasném světě karet, her a anime 🤩 Zaměřujeme se na asijskou pop-culture a proto v mém obchůdku najdeš spousty Pokémon věcí, především všemi milované kartičky, One Piece karty, roztomilosti jako jsou plyšáci aj. a hlavně, zatím připravovanou, srdcovou záležitost - ✨️ anime ✨️ .Nejenže se máš opravdu na co těšit, ale hlavně se já budu těšit na TEBE 💖 WakuWaku a Pokémon Den se na tebe těší s plnohodnotným programem jak ho znáte - tématické hry, soutěže o skvělé ceny, vyměňování karet i širokou nabídku balíčků, setů a všeho co tě napadne.
 
 

Victorian Catherine

Chcete kvalitní viktoriánskou róbu, Steampunkové, Burlesque aj. šaty, či doplňky? Specializuji se na originální šaty, klobouky, slunečníky, šperky.
Důraz kladu na kvalitu zpracování, osobitost a autenticitu. 
Šiji nejen nově navržené šaty v originálním provedení, ale také repliky šatů a doplňků, dle dobových originálů a módních listů. Je libo zajímavou přednášku o 19. století? Jsem váš člověk. Vše co se točí kolem Viktoriánské éry je mou doménou. 
Samozřejmostí je individuální projednávání zakázek přímo s klientem.

Web: www.victoriancatherine.com
Facebook: https://www.facebook.com/VictorianCatherine

Victorian Catherine Victorian Catherine Victorian Catherine Victorian Catherine

 

Muzeum meteoritů

Muzeum meteoritů jsou členové prestižní Světové asociace sběratelů meteoritů IMCA.
Část sbírky vystavují v unikátním Muzeu meteoritů ve Frýdku-Místku, kde je vstup zdarma a některé kousky si můžeš také osahat.
Už téměř 5 let vybírají pro zákazníky zajímavé vzorky od nejlepších světových sběratelů a rádi vám pomůžou najít to pravé.
Věnují se také vzdělávání a výzkumu a pořádají akce pro veřejnost.

Web: https://www.meteority.com

Muzeum meteoritů

 

Kouzelné Kroužky

Ručně vyrobené šperky, doplňky a dekorace technikou Chainmaille neboli kroužkování.

https://www.kouzelnekrouzky.cz/

 

Květinové tlapky

U nás v Květinových tlapičkách najdete háčkované hračky,hand made doplňky, svíčky a dekorace do domu.

https://www.facebook.com/kvetinovetlapky/

 

Blue Moon Handicraft

Stylové oblečení.

https://www.instagram.com/bluemoonhandicraft/

Barevné čočky

Barevné čočky

Barevné, crazy i manga čočky. Přijďte na poslední chvíli vychytat svůj cosplay. Pokud hledáte nějaké speciální, které nemůžete online najít, dejte vědět dopředu a zkusíme zajistit.

Web: https://www.barevnecocky.eu

 

Witch Fire

Jmenuji se Lucie a jsem čarodějka. Již od malička mne zajímaly nevšední, tajemné a pro mnoho lidí bizarní věci. V průběhu let jsem si vypěstovala lásku k práci s voskem, bylinami, magii a tajemnými rituály.

Web: https://www.witch-fire.cz/
Instagram: https://www.instagram.com/witchfire.cz/

Witch Fire Witch Fire Witch Fire Witch Fire

 

Biżuteria tematyczna

 

Bittersweet Carousel

 

Café Carpe Diem

https://cafecarpediem.makro.rest/?lang=cs

 

Nakladatelství Canc

Pohádky pro dospělé. Malé brněnské nakladatelství vzniklo v lednu 2022 v reakci na nedostatek literatury, která by se zabývala BDSM, LGBT, Furry a dalšími ožehavými tématy. Velká nakladatelství si nechtějí „kazit“ dobré jméno, proto se zdráhají takové tituly vydávat. My se s tím ne*ereme.

https://www.canc.cz/ 

 

Fantastyczne Gadżety 

Zde najdete vše, co by vás mohlo zajímat v oblasti fantasy!

https://www.facebook.com/fantastycznegadzety/?locale=pl_PL

 

Fox Tail

 

Kazimierczak

 

Viviana Iris Fashions 

https://www.facebook.com/vivianairisfashions/?locale=cs_CZ

 

Vladstraschna

Originální autorské šperky, bižuterie a dekorace od Vladimíry Neuvirtové.

https://vladstraschna.cz/

 

WeKool

WeKool přeměňuje starší materiály na stylové kousky, vede to k udržitelnější budoucnosti v módní branži.

https://www.wekool.cz/

Sponzoři a partneři našeho festivalu

Kontaktní formulář