Cosplay Alley

Přijď a zažij jedinečnou atmosféru našeho festivalu, kde nebude chybět ani úžasná Cosplay Alley! 🌟 Připrav se na setkání s talentovanými cosplayerkami a cosplayery, kteří ti předvedou své mistrovské kousky. Nezáleží na tom, zda jsi zkušený cosplayer, nebo si jen užíváš sledování těch nejlepších převleků – Cosplay Alley je místo, kde se všichni společně bavíme a oslavujeme naši kreativitu. Přijď se inspirovat, seznámit se s novými přáteli a třeba i ukázat svůj vlastní kostým! 🎭

Změna programu vyhrazena.

Časový harmonogram

Sobota:

10:00 - 11:00

Kira, Terrina Blair, Teya, Verison Cosplay

11:00 - 12:00

Kira, Terrina Blair, Akira Osamu

12:00 - 13:00

Any_Cosplay, Terrina Blair, Akira Osamu, Teddy Bear

13:00 - 14:00

Wrii, Weixe, Stardust Lin

14:00 - 15:00

Delly Cosplay, Captain.in.cosplay, Stardust Lin

15:00 - 16:00

Delly Cosplay, Captain.in.cosplay, Stardust Lin

16:00 - 17:00

Toshiro Kisaragi, Sasaki, Yayako, Namika

17:00 - 18:00

Toshiro Kisaragi, Sasaki, Yayako, Namika

10:00 - 18:00

Sushi-Hime, Džejn, Deni Saki, Gehenna, Lena, Panda Cosplay, Garcheeks_cosplay, Athea, Tawii, The Crafting Dodo, Daraya Cosplay

Neděle

10:00 - 11:00

Weixe, Delly Cosplay, Yayako, Namika

11:00 - 12:00

Weixe, Delly Cosplay, Yayako, Namika

12:00 - 13:00

Toshiro Kisaragi, Sasaki, Captain.in.cosplay, Anthea, Namika

13:00 - 14:00

Toshiro Kisaragi, Sasaki, Captain.in.cosplay, Anthea, Namika

14:00 - 15:00

Wrii, Any Cosplay, Stardust Lin, Teddy Bear

15:00 - 16:00

Kira, Akira Osamu, Stardust Lin, Teddy Bear

16:00 - 17:00

Kira, Akira Osamu, Stardust Lin

10:00 - 17:00

Sushi-Hime, Džejn, Deni Saki, Gehenna, Lena, Panda Cosplay, Garcheeks_cosplay, Tawii, The Crafting Dodo, Daraya Cosplay

Představujeme účastníky Cosplay Alley

Akira

Akira Osamu

Dobrý den, takže cosplayi se věnuji už přes 3 roky, nejvíce cosplayuji z her jako je League of Legends, Vvalorant a Genshin. Je mi devatenáct let a jsem taktéž vyzážistka.

https://www.instagram.com/akira_osamu_/

Anthea

Anthea

Cosplayerka se zaměřením na výrobu paruk a sfx. 

https://www.instagram.com/anthea_cosplay/

Any_Cosplay

Any_Cosplay

Zdravím, mé  jméno je Any a jsem začínající cosplayerka. Na cosplayi mě nejvíc baví stylováni paruk a to, že můžu být aspoň na pár hodin svá oblíbená postava! 

https://www.instagram.com/anyy_cosplay?igsh=MTU0ZTF1ZTMydTVuZg==

Captain Cosplay

Captain.in.Cosplay

Jmenuji se Levi, ale ve světě cosplaye mě znáte jako Captain.in.Cosplay. Cosplayi se intenzivně věnuji necelé tři roky a během této doby jsem se stal nadšeným tvůrcem, který se zaměřuje převážně na cosplay crafting. Mým nejoblíbenějším materiálem je EVA foam, ze které nejraději vyrábím meče a další rekvizity.

https://www.instagram.com/captain.in.cosplay/?img_index=1

Daraya Cosplay

Daraya je polská cosplayerka a tomuto koníčku se věnuje od roku 2014. Je známá svými herními cosplayi, zejména těmi z League of Legends. Byla loňská reprezentantka Polska na Europa Cosplay Cup 2023.  Specializuje se na šití a vyrábění náročných rekvizit, doplňků až po výrobu šperků a korzetů. Ráda kombinuje nové nápady a různé techniky, aby vytvořila velkolepé výtvory.

https://www.instagram.com/darayacosplay/
https://www.facebook.com/Daraya.cosplay
https://www.facebook.com/Daraya.art

 

Delly Cosplay

Delly Cosplay

Jsem česká cosplayerka se zaměřením především na postavy z videoher, ať už v canon outfitu či alternativní verzi. Mou největší vášní je stylování a tvorba paruk. 

https://www.instagram.com/delly.cosplay?igsh=dHZteTllaGpzYXJi&utm_source=qr

Deni Saki

Deni Saki

Cosplayi se věnuji už 10 let, specializuji se na šití, které nabízím i na zakázku. Neustále se snažím zlepšovat i v craftění, make-upu a stylingu paruk.

https://www.instagram.com/deni.cosplay/

Džejn Cosplay

Džejn

Ahoj, věnuji se cosplayi, který je pro mě takový extrémní sport...

https://www.instagram.com/dzejninn?igsh=MW9pbjVoNTl6aTRqMA==

Garcheeks Cosplay

Garcheeks_cosplay

Cosplay dělám něco málo přes dva roky, rád si skládám armory, dělám propky, patlám na ně a na sebe barvu a pak s tím chodím mezi lidi.  Nejčastěji dělám anime, Star Wars a nebo videoherní cosplaye, například Zagreus, Obi-Wan nebo Zoro

https://www.instagram.com/garcheeks_cosplay/

Gehenna Cosplay

Gehenna

Čauky mňauky, já jsem Gehenna a cosplayi se věnuji někdy od konce roku 2015 a je to moje obrovská vášeň, která mi přinesla spoustu nových kamarádů a naučila pracovat s různými materiály, jako termoplasty, EVA foam, 3D tisk, airbrush... a nepřestává mě to bavit. Nejraději vytvářím charaktery z videoher, ale uvidíte mě i v anime a komiksových kostýmech. Cosplay je pro mě jenom koníček, nicméně mám za sebou i nějaké spolupráce s e-sport eventy a firmami (MČR, a1 esports, Logitech, Yenkee,... )

https://www.instagram.com/gehenna_cosplay/

Kira Cosplay

Kira

Hola hey! Jmenuji se Kira. Jsem aktivní cosplayer už přes 4 roky. Cosplay je můj odpočinkový koníček a proto si pokaždé vyberu ty nejvíc šílené a náročné postavy na výrobu. Převážně se věnuji anime postavám ale herní najdete u mě také. Mám za sebou už pár akcí a úspěšných soutěži. Roleplay a hyperaktivita s optimismem u mých cosplayu nesmí chybět! 🌟

https://www.instagram.com/kira._.cos._/

Lena Cosplay

Lena

Cosplayerka s 10 letou praxí a přes 100 kostýmy v portfoliu. Zaměřuje se na detaily, make-up, paruky a focení. Na jejím účtu můžete najít romantické pohádkové postavy, akční herní hrdinky i energetické postavy z anime.

https://www.instagram.com/lena_cosplayer/

Namika Cosplay

 Namika

Cosplay dělám asi tak 5 let už a mám nejradši herní charaktery hlavne z League of Legends, Genshinu nebo i Valorantu.

https://www.instagram.com/namika37
https://www.tiktok.com/@namika.37

Panda Cosplay

Panda Cosplay

Ahoj, tady Panda Cosplay. Cosplayi se věnuji asi 5 let. Raději vyrábím armory, avšak poslední dobou spíše šiju. Vybírám si postavy, které pro mě pokaždé přinesou novou výzvu a donutí mě naučit se něco nového.

https://www.instagram.com/adinka.panda/

Sasaki Cosplay

Sasaki

Cosplayi se věnuji od roku 2016. Posledních pár let se snažím zaměřit na vlastnoručně vyrobené kostýmy a zlepšit se ve stylingu paruk a výrobě propek. Mám v oblibě detaily, kterých si všimne jen málokdo.

https://www.instagram.com/_sasaki.cos_

Stardust Cosplay

Stardust Lin

Vystudovaná krejčí jejíž největší vášeň je cosplay a vše okolo Hatsune Miku a tématu virtuálních zpěváků. Kromě šití také si sama upravuje fotografie a příležitostně i dance covery. Minulý rok byla hostem v Berlínském klubu věnující se Miku a jiným Synth vokálům, VOCABERLIN na akci oslavující výročí vydání Hatsune Miku. Tento rok má v plánu znova navštívit VOCABERLIN a Vocaloid koncert MIKU EXPO v Berlíně.

facebook.com/stardustlin01
instagram.com/stardustlin01

Sushi-hime Cosplay

Sushi-hime

Ahoj, říkají mi Sushi, cosplayi se věnuji už přes 10 let, mezi mé oblíbené žánry patří anime, ale občas zabruslím i do herního nebo filmového světa.

https://www.instagram.com/sushi_hime/
https://www.facebook.com/SushiHimeCosplay

Tawii

Daniela „Tawii“ Szöllösy je umělecká krejčí, módní a grafická designérka a v neposlední řadě cosplayerka tělem i duší. Na svém kontě má několik ocenění z návrhářských projektů a přehlídek, práci pro film (jako třeba takový Netflix) nebo i státní zakázky. Rukama jí prošly stovky vlastnoručně vytvořených kostýmů a několik návštěv u nás i v zahraniční na festivalech jako porotce a host. V současné době se primárně věnuje zakázkové tvorbě a obnovení vlastní cosplay aktivity. Mezi jejími zákazníky najdete jména velikánů komunity, jako jsou třeba Feinobi, Hemulka, nebo Lena. V cosplay komunitě se pohybuje již 11 let a je zde známá především jako osůbka malého vzrůstu s velkými zkušenostmi.

The_crafting_Dodo

The_crafting_Dodo je rakouská cosplayerka a 3D umělkyně, která v současnosti žije ve Španělsku. Cosplayi se věnuje již více než 12 let a účastní se mezinárodních soutěží. Loni se umístila na soutěži Cosplay Championships, která se pořádá na Vienna Comic Con. Mezi její oblíbené cosplay techniky patří inovativní použití materiálů a stylizace vzhledu. Nejraději pracuje s kartonem, vyřezávanými textiliemi a texturovanými látkami.

https://www.instagram.com/the_crafting_dodo/
https://www.facebook.com/theCraftingDodo/

Teddy Bear Cosplay

TeddyBear540

Ahoj, jsem Teddy a cosplayi se věnuju od roku 2014. Soustředím se převážně na postavy spojené s hudbou jako jsou Vocaloid, Love Live nebo Babymetal. Též mám ráda vymýšlení vlastních designů, jako byla například Hvězdná brána v podobě plesových šatů.

https://www.instagram.com/teddy_bear_540?igsh=MWh0enN0d2MydzB1OQ==

Terrina Blair Cosplay

Terrina Blair

Nazdárek, jsem Terrina Blair a většina cosplay kamarádů mi říká Teri nebo rovnou Terka. Jsem ten typ cosplayera, který oplývá spíše šatníkem kupovaných cosplayů, ale zbraně či doplňky ke cosplayům se z větší části snažím vyrábět sama. Na cosplayi mě nejvíce baví trávit čas s lidmi, kteří mají společné zájmy ve společných fandomech, ale ráda se setkávám i s novými lidmi s trošku jinými zájmy, pokud si máme co říct. Cosplayuji převážně postavy z anime, primárně fandom Fate. Ráda také pomáhám při focení jako helper pro ostatní cosplayery, čehož je důkazem i účast jako helper na poslední Pixelmanii, kde mě nesmírně bavilo pomáhat ostatním s pózama.

https://www.instagram.com/terrina_blair/

Teya Cosplay

Teya

Věnuji se cosplayi šest let. Je to koníček, ke kterému jsem si našla cestu na střední škole a do dnešní doby se v něm snažím s každým novým kostýmem zlepšit. Většinu kostýmů si vyrábím sama a to hlavně na herní/filmové téma. Se svými cosplayi jsem se zúčastnila i několika soutěží. 

https://www.instagram.com/teya.cosplay/

Toshiro Cosplay

Toshiro Kisaragi

Cosplayi se věnuji už od roku 2011. V mé tvorbě najdete převážně vlastnoručně vyrobené kousky, také si sama upravuji a styluji paruky. Mainstream anime jdou spíše mimo mě, takže málokdo pozná charaktery, které realizuji. :D

https://www.instagram.com/toshirokisaragi

Vesion Cosplay

Verison Cosplay

Cosplayi se věnuji již 6 let. Vytvářím cosplaye ze seriálů, filmů, anime i her. Do svých cosplayů zapojuji jak šití, tak i crafting. Každý cosplay je pro mě příležitostí zdokonalit své dovednosti a vytvořit něco jedinečného a unikátního.

https://www.instagram.com/verison.cosplay/

Yayako Cosplay

Yayako

Cosplayerka od roku 2022, soustředící se na cosplaye herních postav a Vtuberů.

https://www.instagram.com/yayako.cos?igsh=eHlyZnhtY3R4OWY0

Sponzoři a partneři našeho festivalu

Kontaktní formulář