Výstavy 2023

Odlitky se sci-fi a fantasy tematikou

Výstava vybraných odlitků studentů (Hvězdná brána, Thorovo kladivo, Lokiho maska, cosplay kostým, prsteny inspirované PC hrou…). Plus 3 panely s fotografiemi odlitků a informacemi o možnostech studia uměleckého slévárenství na FMT.


Tento ostravský umělec se živí uměním v různých podobách a je součástí festivalu Fantastická Ostrava. Vytváří obrazy airbrushem a digitální tvorbu. Na festivalu představí své práce a bude mít dvě přednášky o airbrush technice a bodypaintingu, ve kterých sdílí své letité zkušenosti. Je mezinárodně uznávaný a získal ocenění za svou práci. 

www.fantasmagoriaart.czKamil Zajíček je umělec specializující se na malbu akrylem na plátno v stylu pop-surrealismus. Baví ho tvořit fantasy světy s zajímavými postavami a zvířaty. Klade důraz na kvalitní detaily, barevnou kombinaci a preciznost. Kromě malování na plátno se také věnuje skateování a přijímá zakázky na malby.

Ig @kamilzajicek
Rekvizity pro tábory, herní a filmové fanoušky, a doplňky ke kostýmům jsou vyráběny umělcem s přezdívkou Mitič. Specializuje se na výrobu rekvizit převážně ze dřeva, ale také z jiných materiálů. Už od dětství má sklony k tomuto kreativnímu koníčku a neustále se zdokonaluje ve svých zručnostech. Mitič se vždy snaží posunout své umělecké výrobky na vyšší úroveň a dosáhnout ještě lepších výsledků.

Facebook 

Princezna zakletá v čase 2! Výstavu rekvizit, kostýmů, fotografií z natáčení a dalších drobností, přiveze ve spolupráci s QQ Stuidem Ostrava společnost Three Brothers Production. V neděli se na hlavní stagi můžete potkat také s herci a tvůrci této fantastické a netradiční pohádky.