Aktivity 2023

K našemu festivalu nesmazatelně patří také pohybové a další aktivity. Od středověkého bojového umění po chytání Pokémonů, potěšíme milovníky pohybu i volnočasové zábavy.


Nintendo herní zóna

Herní zónu a spoustu zábavy pro všechny zajistí společnost Nintendo ! Hry pro malé i velké potěší všechny návštěvníky FO2023. Na stánku se objeví Splatoon zóna, Nintendo Switch Sport zóna a další fantastické hry 


Pokémasters

Na festivalu Fantastická Ostrava se představuje nový partner - Pokemaster.cz! Pokémaster přináší svou PokéTour Ostrava, která nabízí úžasné zážitky pro milovníky Pokémon TCG. Na programu je burza karet, soutěže, hry a výuka karetní hry Pokémon TCG. Navíc si můžete vychutnat konzultace s odborníkem na falešné karty, zahrát tombolu, a pro děti je připravený dětský koutek. Nezapomeňte se zastavit u jejich prodejního stánku!


Mindok herní zóny

Na festivalu Fantastická Ostrava se opět představuje vydavatel deskových her Mindok a přináší vám skvělou zábavu. Přijďte si vyzkoušet ověřené klasiky i nejnovější deskovky, které si můžete hned po testování zakoupit. Mindok nabízí zábavu pro celou rodinu a všechny věkové kategorie. Pod vedením zkušených hráčů budete mít příležitost prozkoumat svět deskových her a objevit nové oblíbené tituly. Nechte se unést do světa strategie, dobrodružství a fantazie! 


Ostrava Championship

OvaChamps, je skupina mladých lidí, které baví organizovat turnaje pro širokou veřejnost. Vše to začalo úplně nevinně, skoro jako pouhá legrace, nyní se však mohou pochlubit už několika stovkami úspěšných turnajů, které mají za sebou. Dopředu je žene především jejich vášeň a láska k organizování a zábavě! 

Na festivalu budete mít možnost vyzkoušet Virtuální realitu i aktuální e-sportové pecky!


Malování figurek s imago

Láká vás malování figurek nebo hraní wargaming her? S imago máte možnost si to vyzkoušet! Figurková válečná hra Conquest je žhavou novinkou v tomto světě, kde není vůbec složité najít kamarády a koníčka na celý život. Budete mít možnost si vyzkoušet hraní, malování figurek a zakoupení nejen této hry na stánku imago. Deskové hry vydavatele Black Fire si můžete navíc zakoupit na zvýhodněné ceny!Dům rytířských ctností

Aréna: Volný boj nebezpečnými zbraněmi. Meče, sekery, štíty, dýky co jen hrdla ráčí.
Workshopy: Zaklínači všech šesti škol! V průběhu dne si můžete vyzkoušet základy škol vlka, kočky, medvěda, zmije, mantichory a gryfa. Přijďte včas, omezený počet míst!