Hlavní cena: Garudan Visio

Fantastický šicí stroj pro vítěze soutěže! Přední český výrobce šicích strojů Garudan věnuje hlavní cenu do soutěže o nejlepší Cosplay!

Ten nejdokonalejší Cosplay vyhraje jedinečný šicí stroj s nevšedním designem Garudan Visio. Nejprve zaujme nádhernou červenou barvou, poté nadchne svým vybavením a výkonem. Ztělesňuje souznění elegance, preciznosti a vysoké kvality. Pevné celokovové jádro je u strojů Garudan samozřejmostí, výkonný motor zvládne prošít i těžší materiály. Pohodlnější práci vám zajistí navlékač nitě do jehly, LED osvětlení, nastavitelná poloha jehly nahoře nebo dole při zastavení a boční ořez nitě. Tento elektronický šicí stroj nabízí 207 vzorů, které využijete na šití a zdobení kostýmů, dále můžete do paměti vložit až 60 vzorů, s možností zrcadlového otočení. Úzké kusy pohodlně ušijete na volném rameni, přídavný stůl, který je v základní výbavě, naopak oceníte u větších projektů.

Garudan je špičkou ve výrobě průmyslových a domácích šicích strojů. Loni v listopadu značka Garudan oslavila 25 let od svého vzniku. Pod touto značkou je nabízen široký sortiment šicích strojů pro všechna odvětví textilního a obuvnického průmyslu. Doménou Garudanu je výroba a vývoj programovatelných a speciálních šicích strojů, které umí realizovat pro své zákazníky řešení na míru. Šicí stroje firma neustále zlepšuje a posouvá kupředu. Své dlouholeté zkušenosti proto zúročila i zavedením řady domácích šicích a vyšívacích strojů. V nabídce má všechny typy domácích šicích strojů, od základních šicích strojů pro začátečníky, přes overlocky, coverlocky až po vyšívací a quiltovací stroje.

Pro značku Garudan je typické, že klade důraz nejen na tradici, kvalitu a barvy, ale i na preciznost, profesionalitu a zejména osobitý design. Proto firma ráda podporuje všechny kreativní tvůrce a poněkolikáté poskytla hlavní výhru do různých soutěží, Cosplay nevyjímaje.

Garudan také věnuje návštěvníkům festivalu dárkový poukaz v hodnotě 1000 Kč, který můžete uplatnit při nákupu na eshop.garudan.cz .

Neváhejte, přihlaste se a příští fantastický kostým můžete ušít na červeném krasavci Garudan Visio