Doprovodné aktivity

LanCraft

LanCraft je marketingovo-eventová agentura, která se už víc jak 20 let věnuje oblasti gamingu a esportu. Pořádá turnaje a ligy pro hráče z Čech a Slovenska a zároveň vytváří interaktivní, herní zóny na desítkách eventech. Najít v nich můžete namakané počítače, herní konzole nebo třeba virtuální realitu.

https://www.facebook.com/lancraftcz
https://www.instagram.com/lancraftcz/
https://lancraft.cz/

Lancraft Fantastická Ostrava

Nintendo herní zóna

Společnost Nintendo doveze herní konzole s těmi největšími hity! Na stánku bude Splatoon zóna, Nintendo Switch Sport zóna a další.

Nintendo Fantastická Ostrava

 

Ovachamps

Vyzkoušejte si ty největší herní pecky na vytuněných herních strojích a konzolích. Zahrajte si Minecraft, Fortnite, závodní a letecké simulátory nebo ty nejlepší kousky na virtuální realitě. Těšit se můžete na řadu doprovodných aktivit, ukázek 3D tisku a další.

www.ovachamp.cz
https://www.facebook.com/ovachamp/
https://www.instagram.com/ovachamp/

Ovachamps Fantastická Ostrava

BrickBros

Plníme sny všem stavitelům Lega®! První kamenná specializovaná Lego prodejna v kraji @BrickBros nabídne svůj široký sortiment včele s obrovským výběrem fantastických figurek. Přijďte si rozšířit sbírky, obohatit výstavky nebo jen doplnit zásoby ať už v podobě jednotlivých dílků, investičních setů, jak starých, tak nových nebo omrknout největší novinky ze světa kostek. Program bude rozšířen i o výstavu unikátních modelů, skvělé soutěže a interaktivní herní zónu a dětský koutek.

https://www.instagram.com/brickbros.cz?igsh=MzF4cnN4MWx0MjNp
https://www.facebook.com/profile.php?id=61553203684413

BrickBros Fantastická Ostrava

Česko Japonské centrum

Ochutnejte to nejlepší z Japonska - japonské čaje, kávy, onigiri, wagashi, mochi nebo pivo. Znáte Omikuji - Japonská štěstíčka? A co lekce v japonštině? Chcete se naučit nadávat v japonštině? K dispozici bude také originální fotokoutek nebo si zakoupit originální záložky do knížek.

https://japanova.cz/

Česko Japonské centrum

Pokémon den na Fantastické Ostravě

Těšit se můžete na zajímavé tématické hry a soutěže o Pokémon produkty. Výuku karetní hry Pokémon TCG. Přijďte vyměňovat, nakupovat a hrát Pokémony.
 
Pokémon Den Fantastická Ostrava

360 videokoutek

Užijte si 360° Videokoutek na Fantastické Ostravě! Přijďte si vytvořit vlastní video a pobavit se úžasným efektem přímo na místě s Partyihned.cz.

https://www.facebook.com/Partyihned.cz
https://partyihned.cz/
https://www.instagram.com/partyihned.cz
https://www.tiktok.com/@partyihned.cz

360 videokoutek Fantastická Ostrava

Kontaktní formulář

Sponzoři a partneři našeho festivalu